دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

ایجاد حس مسوولیت و تقویت روحیه دینی کارکنان راه پیشگیری از هر گونه تخلف اداری است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۷/۲۹ | 

حفاظت و مراقبت از اسناد و مدارک محرمانه نظام جمهوری اسلامی ایران و تمامی مکاتبات انجام شده با مراکز و سازمان های مختلف، از سوی کارکنان و کارشناسان ادارات ضرورت دارد و افرادی که به این اسناد دسترسی دارند باید در این زمینه بکوشند.

وزیر ارشاد گفت: ایجاد حس مسوولیت و تقویت روحیه دینی و مذهبی افراد و کارکنان می تواند یکی از راه های پیشگیری از وقوع هر گونه تخلف اداری باشد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، "علی جنتی"، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز با حضور در جلسه "هم اندیشی اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" ضمن بیان این مطلب گفت:حفاظت و مراقبت از اسناد و مدارک محرمانه نظام جمهوری اسلامی ایران و تمامی مکاتبات انجام شده با مراکز و سازمان های مختلف، از سوی کارکنان و کارشناسان ادارات ضرورت دارد و افرادی که به این اسناد دسترسی دارند باید در این زمینه بکوشند.

وی افزود: هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه حفظ سلامت اداری و مقابله با تخلفات در حوزه اداری را بر عهده دارند که لازم است در ابتدا برای پیشگیری از هر گونه تخلف، کارکنان و افراد را با قوانین و مقررات آشنا کنند.

جنتی ضمن تاکید بر رشد فضایل اخلاقی در کارکنانکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 185 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر