دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پرونده متهمان تامین اجتماعی در اختیار دستگاه قضا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۷/۲۹ | 

به گفته بهرامیان با توجه به اینکه این پرونده نیازمند تحقیقات گسترده از افراد مختلف از جمله نماینده هایی است که از مدیر عامل سابق تامین اجتماعی پول دریافت کرده اند، تحقیقات آن زمان می برد و ضابط قضایی هم اکنون مشغول این تحقیقات است.

وکیل مدافع جمعی از کارگران کشور که علیه سعید مرتضوی مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی و برخی افراد دیگر به دلیل تخلف در این سازمان شکایت کرده اند، گفت: هم اکنون پرونده متهمان برای تحقیقات در اختیار ضابط قضایی قرار دارد.

«خلیل بهرامیان» در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تمام شکایت های خصوصی صورت گرفته در این پرونده به گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس از تامین اجتماعی ضمیمه شده و برای تحقیقات در اختیار ضابط قضایی قرار دارد.

وکیل مدافع کارگران در پرونده شکایت از مدیر عامل سابق سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد: شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت به ضابط قضایی دستور داده تا تحقیقات لازم را در این پرونده انجام داده و سپس در اختیار شعبه قرار دهد.

به گفته بهرامیان با توجه به اینکه این پرونده نیازمند تحقیقات گسترده از افراد مختلف از جمله نماینده هایی است که از مدیر عامل سابق تامین اجتماعی پول دریافت کرده اند، تحقیقات آن زمان می برد و ضابط قضایی هم اکنون مشغول این تحقیقات است.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 202 بار   |   دفعات چاپ: 53 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر